Kullanıcı Sözleşmesi

CYBERNETİCS YAZ. TEK. VE TİC. A.Ş. 'nin  web sayfası www.espopro.com’a hoş geldiniz.

Lütfen site ve/veya mobil uygulamamızın kullanım şartlarını içeren aşağıdaki maddeleri okuyunuz.

Siteyi ve/veya mobil uygulamayı kullanmanız aşağıdaki maddeleri kabul ettiğiniz anlamını taşıyacaktır.

CYBERNETİCS YAZ. TEK. VE TİC. A.Ş. aşağıdaki maddeleri önceden bilgi vermeksizin değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar.

Sitede ve/veya Mobil Uygulamada Yapılan İşlemler, Siparişler ve Sitede ve/veya Mobil Uygulamada Yapılabilecek Değişiklikler

CYBERNETİCS YAZ. TEK. VE TİC. A.Ş.  site ve/veya mobil uygulama üzerinden alınan siparişlerdeki adetleri herhangi bir sebep göstermeden iptal etme ve sınırlandırma hakkına sahiptir. Bu sınırlama aynı müşteri hesabından, aynı kredi kartı kullanılarak, aynı fatura veya teslimat adreslerini içeren, toptancı, bayi tarafından veya yeniden satılmak amacı ile verildiği düşünülen siparişlere uygulanabilir.


CYBERNETİCS YAZ. TEK. VE TİC. A.Ş. sitede ve/veya mobil uygulamada istediği anda ve önceden bildirmeksizin değişiklik yapma, site ve/veya mobil uygulama yayınını durdurma ya da site ve/veya mobil uygulama özelliklerini değiştirme hakkına sahiptir.

Site ve/veya Mobil Uygulama İçeriği

Sitede ve/veya mobil uygulamada bulunan resim, yazı, görsel öğeler, videolar gibi herhangi bir materyal CYBERNETİCS YAZ. TEK. VE TİC. A.Ş.’ye aittir.
Site ve/veya mobil uygulama içeriği tamamen kişisel ve ticari amaçlı olmayan kullanım içindir. İçeriğin kullanılması ya da kullanıcılar tarafından kişisel amaçlı olarak bilgisayarına aktarılması sonucunda içerikle ilgili herhangi dağıtım, kullanım ve yayın hakkı kullanıcıya geçmez.

Sitede ve/veya Mobil Uygulamada Verilen Kişisel Bilgiler

Sitede ve/veya mobil uygulamada vermiş olduğunuz kişisel bilgiler “GÜVENLİK POLİTİKASI” bölümünde açıklanan kurallara tabiidir.

Ürün Bilgileri

Sitede ve/veya mobil uygulamada bulunan ürünlerin büyük bölümü Türkiye genelinde ve yurtdışındaki mağazalarda bulunabilir. Bazı ürünler mağazalarda bulunmayıp sadece site ve/veya mobil uygulama üzerinde satılabilir.

Sitede ve/veya mobil uygulamada gösterilen fiyatlar Türk Lirası (TL), Türkmenistan Manatı (TMT), ABD Doları (USD) olarak belirtilmiştir. CYBERNETİCS YAZ. TEK. VE TİC. A.Ş. sitede ve/veya mobil uygulamada bulunan fiyatlar ile mağazalarında bulunan fiyatlar arasında oluşabilecek farklardan sorumlu değildir. Site ve/veya mobil uygulama üzerinden verilen siparişlerde sitede ve/veya mobil uygulamada sipariş esnasında sipariş özet sayfasında verilen fiyatlar geçerlidir.
Site ve/veya mobil uygulama üzerinde ürün ile ilgili verilen bilgilerde yazım hataları veya bilgi eksiklikleri olabilir. CYBERNETİCS YAZ. TEK. VE TİC. A.Ş. bu hataları düzeltme hakkına ve bunun sonucunda ilgili yasal mevzuat hükümlerine uygun olmak kaydıyla bazı siparişlerde iptal ya da değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

Renkler

CYBERNETİCS YAZ. TEK. VE TİC. A.Ş. sitedeki ve/veya mobil uygulamadaki resimlerde ürünlerin renklerini gerçek renklerine en uygun şekilde göstermeyi hedefler. Ancak kullanıcının ekran ayarları, farklı ekran tipleri dolayısı ile oluşabilecek farklardan dolayı sorumluluk kabul etmez.


Diğer Sitelere ve/veya Mobil Uygulamalara Verilen Bağlantılar

Sitede ve/veya mobil uygulamada CYBERNETİCS YAZ. TEK. VE TİC. A.Ş.’nin kontrolünde olmayan sitelere ve/veya mobil uygulamalara bağlantılar yer alabilir. CYBERNETİCS YAZ. TEK. VE TİC. A.Ş. bu sitelerle ve/veya mobil uygulamalarla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez ya da bu bağlantıların verilmesi CYBERNETİCS YAZ. TEK. VE TİC. A.Ş.’nin bu siteler ve/veya mobil uygulamalar üzerinde bir onayı ya da yorumu olduğu anlamına gelmez. Bağlantılar sadece kullanıcı kolaylığı ya da bilgi paylaşımı amacı ile verilmiştir.

Fikri Haklar

Sitede ve/veya mobil uygulamada mevcut bulunan bilgiler, görseller ve içerikler CYBERNETİCS YAZ. TEK. VE TİC. A.Ş.’nin daha önceden yazılı olarak izni alınmadan kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, çoğaltılamaz, kullandırılamaz, değiştirilemez ve ileride kullanılmak üzere saklanamaz. Tüm Web Sitesi ve/veya Mobil Uygulama içeriği (metin, veri, grafik, görüntü, logolar, düğme simgeleri, veritabanı, tasarım, yazılım ve sair diğer Web Site ve/veya Mobil Uygulama içeriğine ilişkin unsurlar) CYBERNETİCS YAZ. TEK. VE TİC. A.Ş.’nin fikri ve sınai mülkiyetindedir. Web Sitesinde ve/veya Mobil Uygulamada yer alan bütün yazıların, grafiklerin, görsellerin ve tüm resimlerin her hakkı saklıdır.
Web Sitesi ve/veya Mobil Uygulamada içeriğine, tasarımına ve yazılımına ilişkin tüm mali hakların izinsiz kullanımı (işleme, çoğaltma, yayma, temsil ve umuma arz) bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü izinsiz ifşa ve kullanım, fikri ve sınai mülkiyet hakkının ihlali anlamına gelecektir.

Üyelikten Çıkarma

CYBERNETİCS YAZ. TEK. VE TİC. A.Ş. işbu sayfa ile ilan edilen Kullanım Şartları’nın ihlalinin tespiti halinde yahut bu ihlaller ile ilgili bir şikayet alınması halinde herhangi bir bildirimde bulunmaksızın Kullanıcılar’ın Web Sitesi’ni ve/veya Mobil Uygulamayı herhangi bir biçimde kullanımını engelleyebilir yahut üyelikten çıkarabilir. Bu halde doğabilecek tüm sorumluluk ile, 3. kişiler ve/veya yetkili merciler tarafından CYBERNETİCS YAZ. TEK. VE TİC. A.Ş.’ye karşı öne sürülebilecek tüm iddia, talep ve/veya ödemeler için CYBERNETİCS YAZ. TEK. VE TİC. A.Ş.’nin Kullanıcılar’a ferileri ile birlikte rücu hakkı saklıdır.
CYBERNETİCS YAZ. TEK. VE TİC. A.Ş. kendisi tarafından sonlandırılan Kullanıcı hesabına ait her türlü bilgiyi silip silmeme konusunda serbesttir. Kullanıcı silinen ya da muhafaza edilen kayıtlar ile ilgili herhangi bir hak ve/veya tazminat talebinde bulunamaz. Kullanıcı, sona ermeye ilişkin olarak herhangi bir zarar – ziyan ve/veya hangi nam altında olursa olsun herhangi bir tazmin talebinde bulunmayacağını bu haklarından peşinen feragat ettiğini kabul ve beyan eder.